Love is the vampire's greatest weakness

Duben 2013

Novoroční ples 3.část

17. dubna 2013 v 19:09 | Misha |  Novoroční ples
Když mně slečna Pomfreyová dala co pořádku, lehla jsem si na postel a otočila se k Blackovi zády. Bylo mi mizerně, občas jsem vykašlávala ještě psí chupy, ale havně jsem nechtěla aby viděl jak smutně se tvářím. Nevím co dělal ale najednou se ozvalo šustění přikrývek a tiché našlapování bosýma nohama na kamanné podlaze. A pak se trochu prohnula postel jak si sedl. Neotáčela jsem se a nadechovala k typickému zmijozelskému chování. Přitom přímo prahla po tom, aby ji obejmul a lehnul si k ní. "Co to sakra děláš Blacku?!" Ozvalo se podrážděné mlasknutí ale nijak jinak nereagoval.
"Odkud se známe? Proč si mi tak povědomá?" tichý hlas korespondoval s tichem okolo.
"Ty si mně vážně nepamatuješ?!" vykřikla a zvedla e na loktech, obrátila k němu oči plné slz.
Smutně pokroutil hlavou. "Ať nad tím přemýšlím sebevíc nemůžu na to přijít!" zmátly ho slzy v její tváři.
"Byli jsme zasnoubení ty kreténe!" zaječela a utekla pryč.
Black seděl na její posteli a zpracovával to. "M-My jsme byli.. zasnoubení?!... vždyť jedinná dívka se kterou jsem byl zasnoubený umřela.. nebo to mi aspoň řekli. Nebylo by to poprvé co mi lhali." Okamžitě se postavil a běžel hledat to děvče. Bežel bosý po chodbách, nohy ho zábli ale on ji prostě nemohl přestat hledat. Našel ji. Po dvou hodinách bláznivého lítání po Bradavicích ji našel sedět prokřehlou a kraji zapovězeného lesa.
Upírala na něj svoje oříškové, zraněné oči. "Sofie promiň. Ale oni mi řekl že si mrtvá! Řekli mi že tě zabil virus co požírá magii. A tvoje imunita ten nápor nezvládla. Bylo nám 8! Věřil jsem jim každé slovo! A zapomněl!" Sirius si pomalu rval vlasy. Vzteky, bezmocí.. Všimnul si že se Sofie klepe a modrají ji rty. "Panebože ty si kráva! Jak si sem mohla běžet neoblečená?!" nadával. On sám se stavil v nebervírské věži se oblíknout, kde narazil na Franka Longbottoma jak se olizuje s Alicí. Zhnusenou grimasu si nechal na potom. Zabalil Sofie do budny a zvedl do náruče. Chtěla protestovat ale objetí silných voňavých paží byla moc příjemná. Místo aby Sirius odnesl Sofie na ošetřovnu, vzal ji do svýho pokoje v nebelvírské věži..