Love is the vampire's greatest weakness

Novoroční ples 2.část

18. března 2013 v 11:29 | Misha |  Novoroční ples
"Blacku, vím že je to pro tebe těžké. Ale mohl bys aspoň dnes oprášit své čistokrevné vychování?! A nezírat ehm té dívce do výstřihu tak okatě?" Sofie si snažila zachovat klidný hlas a ladným krokem scházela dolu k Luciovi.
Sirius na ni koukal. Přišla mu povědomá. Asi nějaká odkopnutá postelová kamarádka. Ale nevzpomínal si že by měl tohle tělo v posteli. A to je zatracená škoda. "A ty si jako kdo?" zeptala se zrzka po jeho boku. Jakže se to jmenovala? No to je jedno.
"To je v cajku, kotě. Tahle zmijozelská princeznička mi nebude říkat co mám dělat. Jdeme se bavit, pojď." Otočil tu zrzku, proklatě jak se jmenuje?!, a šel s ní směrem ke vchodu do Velké síně. Ta bruneta s Malfoyem šla za ním. Schválně prostčil ruku kolem boků té zrzky a stiskl její zadek.

Věděl že to ta bruneta vidí. Zrzka se k němu přitulila ještě víc. Sakra budu muset zjstit jak se jmenuje. A která? Otravný dotěrný hlásek v jeho hlavě si z něj utahoval. Skoro jako by na něj Křiklan použil nitrozpyt a teď se mu vysmíval. Na to se ho budu muset zeptat. Poznamenal si do neviditelného zápisníčku a škodolibě se usmál. Tak která tě zajímá víc Blacku? Ta zrzka se zatraceně dobrou postavou, povolná a zkušená a nebo ta bruneta s ještě lepším tělem a v Malfoyově náručí? Obě. Sirius utnul tu podivnou debatu v jeho hlavě a očima vyhledal tu brunetku.
Stála s Malfoyem, Srábusem a Lili a v živém rozhovoru se smáli nějaké poznámce Evansové. Evansová a Snape? to néééé. Oslepnu jestli se Srábus o něco pokusí. Kupodivu to byla Lili kdo se ke Snapovi přitulil a nechal se obejmout. No jestli tohle zjistí James. "Na co čumíš, čéče?" James s nějakou blondýnou po svém boku. Nebyla nijak moc hezká a já už s ní něco měl. Smůla Jamesi tahle je načnutá. "ALe na nic." zkoprněle jsem odpověděl. Pozdě. James už rudnul vzteky. Ajááj. James vystřelil směrem k Evansové. Tohle bude sakra drsná hádka. "Jamesi! Stůj!" snažil jsem se ho zastavit. " Drž hubu a pojď se mnou nebo se vrať k Tess a vyšukej z ní duši jak máš ve zvyku!" Tak Tess jo?? No fajn. "Hej Evansová! Co si myslíš že děláš?!" vyštěknul na ní a chytil za ruku.
"Co je ti potom, Pottere?!" ta šílená zrzka ječela ještě víc než James takže zákonitě jsme byli středem pozornosti. Dokonce i orchestr přestal hrát. Hádky mezi Evansovou a Potterem byli legendární. A většinou na ošetřovně skončil James. S oblibou říkává: "Ta malá mrška mně miluje. Já to věděl. Víš proč Tichošlápku? Protože nejvíce ubližujeme těm které milujeme." Postavil jsem se bokem od Jamese, protože Lili byla s hůlkou zatraceně dobrá a po boku Lili zase stála ta bruneta. Sakra odkud já jí znám? Najednou Lili vytáhla hůlku a poslala na Jamese nějaké odporné kouzlo. Jenže ten debil použil štítové zaklínadlo ale místo aby ho odrazil zpět, odklonil ho na mně. No prostě debil. Najednou jsem měl zobák a čapí nohy. James si toho nevšímal a vyslal kouzlo na Lili. Ta použila dokonalé (Jamesi kurva začni se učit!) Protego a odrazila kouzlo nad sebe aby nikomu neublížilo. Jenže i slečna dokonalá se přepočítala. Filch nedávno na stěny použil odrážecí zaklínadlo. Právě kvůli Jamesovi a Lili. Radši ať to schytaj studenti, hlavně že nebudu muset uklízet ten bordel po nich. No kouzlo se odrazilo zase zpátky ale na tu brunetu. Teď byla na všech čtyřech se psí hlavou na které neudržela čelenka a odkutálela se k Liliiným nohám a s prasečím ocáskem. Všechno se událo během několika sekund a všichni chytili děsnej výtlem. "Black a McElisterová! Koukněte se na ně! " Chtěl jsem něco říct a seřvat Jamese ale ozvalo se jen naštvané klapání zobákem které všechny rozesmálo ještě víc.
Do síně vrazil Brumbál s Pomfreyovou a oboum cukali koutky smíchy. "Pane Blacku a slečno McElisterová prosím následujte mně na ošetřovnu. Dám vás tam do pořádku a zítra ráno vás propustím. " No super. Strávím Silvestra kvůli Jamesově debilitě na ošetřovně s drzým prasopsem. prostě skvělý..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betýska Betýska | Web | 18. března 2013 v 11:40 | Reagovat

KONEČNĚ!!:D   Sirius je tam skvělej..prostě typickej Black :D hnedka další !:D

2 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 20. března 2013 v 21:34 | Reagovat

Betýs má pravdu :P.. ale já bych chtěla.. nějakou :D pro mě ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama