Love is the vampire's greatest weakness

It was just a kiss

13. března 2013 v 12:54 | Misha |  It was just a kiss
No jó.. taková kratší povídečka pro zasmání :) ať se líbí :) zbytek pod perexem :P


Caroline se zuřivě rozpřáhla a zahodila skleničku se sektem. Potřebuje něco tvrdšího.Proč proč to udělal? no vlastně proč to udělala ona?! Jen stála a nic neudělala! Nechala se! Pro Kristovy rány ona se nechala! Nechala se políbit. No což.. to by ještě nebylo tak strašný.. Ona Dostala už dost polibků a líbá pravděpodobně skvěle když ji každý touží líbat. Aghhhr.. Popadla svolu koženou budničku a klíče od auta. Věděla kde najde něco tvrdšího. U Salvatorů v rezidenci. Bourbon. V broušené karafě na stolku u krbu. S trochou štěstí tam bude Stefan aby mi poradil...


No a nebo taky ne. Zmučené zásténání uklouzlo Caroline ze rtů.
"Ahoj bloncko! Jdeš si mi postěžovat na ramínko jako Stefanovi?" Damon. S falešným úsměvěm a skleničkou toho po čem prahne Caroline. Upíří rychlostí mu vyškubla skleničku a kopla ji do sebe celou a naráz. Damon ji udiveně pozoroval Ale zatím neřekl nic, Carolinin obličej se protáhl do podivné grimasy ale pořád to nebylo dost. Hodila skleničku po Damonovi který ji sotva chytil. "Dávej pozor přece! to je starožitnost!" vztekal se.
"Nó jó a odkdy masovýmu vrahovi záleží na skleničkách?" Caroline měla kousavou, obviňující, vzteklou a všechny možný další nálady který nesouviseli s úsměvem.
"Od tý doby co se mi šílená blondýna snaží vychlastat bourbon a očividně něco zapomenout!"
"Pff.. Zapomenout?! Spíš vydesinfikovat Klause z mých úst!" vyštěkla a dala si další pořádnej lok.
"Ale heleme se.. Klaus se konečně k něčemu dostal." šibalský úsměv na Damonově tváři tááááák nesnášela ani nic neříkala a dál se nalévala nápojem zapomnění.

O dvě hodiny později a 3 vypitý flašky
"A víš co mi na to řekl potom?!" absolutně opitá Carolině se válela po Damonovi a zkoušela napodobit výraz který měl Klaus. Zdvižením ukazováčkem šermovala Damonovi před obličejem a zvláštně nadutým hlasem s příšerným napodobením přízvuku řekla: "Byl to jenom polibek!" a zvedla se a napodobením Klausovi chůze se snažila obejít obyvák. Bohužel se jí do cesty připletlo křesílko ve kterým sedává Alaric. Když se sbírala za země zírala na kožený boty který měl Klaus. Caroline, nadšená z toho objevu se otočila na Damona a vypískla. "Jééé takový má Klaus! Už jsem říkala že takový boty sou sexyyy??????!" a dál si prohlížela boty.
"Ahá.. tak proto si mně volal, Damone?"
"Jop.. přesně kvůli tomuhle. Odnes si jí nebo mi z ní vypadají vlasy hrůzou! A já plešatej bejt nechci a ani nemůžu! Nebyl bych sexy."
"jůůůůhůůůů sexyyyy jůůůhůůů sexy!" prozpěvovala si na zemi Caroline.
Klaus protočil oči se sebral blondýnku do náruče. "Tak pojď,krásko. Jdeme domů."...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 klara klara | 30. března 2013 v 23:48 | Reagovat

Tak toto je fakt super kedy bude dalsia? :D

2 Blaire Blaire | 12. srpna 2013 v 0:19 | Reagovat

SUPER ! :O :) PS:Chtěla bych do aff :)

3 nikisek nikisek | 28. prosince 2013 v 19:49 | Reagovat

krása :) bude i pokračování? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama