Love is the vampire's greatest weakness

1.Zápis

5. března 2013 v 18:37 | Misha |  Denník
Nebudu s někým, kdo se mi nelíbí.
Aha. A kým jsem tedy byla těch 5 měsíců? Dalo ti to hodně práce celou tu dobu mžourat oči, abys dokázal být se mnou? Chudáčku? Tupče.

Možná, kdybys je otevřel, pochopil bys, co si měl, a o co si přišel. Že tě to mrzí? A to ti mám věřit? Holka do postele, to se ti hodilo co? Lidí říkají, že jsi zralý na pěst. Nebo na kopanec. Ale ode mě ne. Moje boty mají na víc, než jsi ty. Třeba tě kopne život. Pak možná poznáš jaké to je, když někomu svěříš srdce a on ti ho skřípne. I když, pochybuji. To by ti někdo musel skřípnout něco jiného. Auč? Taky mě to bolelo. Poprvé, podruhé. A pak si mě ranil zas. Jinak, ale ne méně bolestivě a o nic méně nezapomenutelně. Já se z toho dostanu, ty se ani nemáš z čeho dostávat. Ale počkám si. Počkám, až jednou přilezeš, až zjistíš, co si měl. Kdybys přišel teď, možná by se mi podlomila kolena. Ale ty nepřijdeš. Líp pro mě. Až přijdeš pak, já už budu jinde a ten dole budeš ty. Ne to dole, na který si zvyklý. Tohle bude jiné a užívat si to bude jenom jeden z nás. A neboj. Dám si záležet.

Jeho slova. Její tělo. Moje hlava. Moje myšlenky. Můj vhled a možná taky (můj) vztek. Jeho ignorace, ale Její vnitřní síla.tento článek napsala Lella-Zee jako reakci na můj rozchod a úvodní věta jsou jeho vlastní slova.. neměla jsem sílu to napsat.. ona to zvládla bravurně a za to jí patří můj dík..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 5. března 2013 v 18:56 | Reagovat

Nejlepší ze všeho bude, když už nebudu mít podobné příležitosti ke psaní zrovna takových věci :* ale.bude fajn :)

2 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 14. dubna 2013 v 14:30 | Reagovat

Nejhorší je, když si člověk začne právě s někým takovým, o kom každý tvrdí, že je to jen frajírek.. Pak ten frajírek vypadá, že se změnil a je strašna snadné tomu uvěřit, protože je to hrozně fajn.. jenže pak udělá přesně tohle a rozdupe ty růžový brejle.. Asi moc nedávám smysl.. ale každopádně s tebou soucítím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama