Love is the vampire's greatest weakness

Záhadná nemoc

11. února 2013 v 16:28 | Misha |  Záhadná nemoc
Caroline procházela opuštěnou školou. Měla za úkol zorganizovat další ročník miss Mystic Falls. Povzdechla si a vydala se najít sklenky. Výhoda toho, že škola je centrem dění, všechno bylo tam. Cestou přemýšlela nad Tylerem, nad Carol a nad Klausem. Ano, Klaus strašil v její mysli nejvíc. Věděla, že by ho měla nenávidět protože zabil Carol. A taky ho nenáviděla, ale jen jednou částí, druhá její část se snažila hledat důvody a asi ho i omluvit. Caroline zatřepala hlavou a se slovy " to je blbost" se snažila Klause vyhnat z mysli. Navíc začala mít žízeň, ne upíří svou oblíbenou B+ měla ráno, ale lidskou. Občas tohle mívala a považovala to za známku toho, že jí chybí její lidství. Neberte to zle, s upírstvím se sžila celkem dobře, mělo to pár svých výhod, ale tlukoucí srdce je tlukoucí srdce. Vzala tedy skleničku, napustila do ní vodu a zhluboka se napila. Okamžitě ji začalo pálit hrdlo, a jak železník putoval dál do žaludku, Caroline si přišla jako v jednom ohni. Odhodila sklenku a rukama si chytila krk. Jakoby to něčemu pomohlo.Náhlá slabost v kolenou ji donutila si kleknout a následně se svalit na zem jako pytel brambor.


Caroline netušila že nový starosta Hopkins nalil do zásob vody železník. Zatraceně silnou dávku železníku. A nebyl to jen železník. Oslabená Caroline se snažila vytáhnout z kapsy u kalhot svůj mobil. Chtěla zavolat pomoc. Tak zmáčkla zelený a automaticky se vytočilo poslední číslo ze seznamu hovorů. Myslela si, že je to Stefan nebo Elena, možná Tyler ale absolutně jí nedošlo, že právě volá Klause. Měla od něj pár zmeškaných hovorů nejspíš proto, že se jí chtěl omluvit za zabití Carol. Caroline se s vypětím všech sil ještě udržela při vědomí. Ozval se tón přijetí hovoru, ale nikdo nic neříkal. "Pomoc.. " bylo jedinné, vykašlané slovo než ji bezvědomí definitivně přemohlo..
•••
Klaus seděl u sebe doma na pohovce s nedokončeným výkresem v ruce, když začal zvonit mobil. S nechutí se po něm natáhl, ale když viděl kdo volá úplně ožil. Automaticky hovor zvedl, ale vůbec ho nenapadlo co má říkat, tak zůstal potichu (nejspíš poprvé v jeho životě). Však ona Caroline bude mluvit a on se po vyslechnutí uječené scény co si to dovoluje jí volat, omluví a pozve na rande. Ozvalo se ale jen jedno jedinné slovo, které Klausovi v tu ránu převrátilo plány na dnešní den...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 11. února 2013 v 19:27 | Reagovat

A je úžasný :) .. protože i já si to dokážu živě představit a to TVD nejsou právě to moje ořechové :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama