Love is the vampire's greatest weakness

Únor 2013

Novoroční ples 1.část

17. února 2013 v 19:03 | Misha |  Novoroční ples
Tákže.. :) Betýska mně otravuje s povídkou :D tak jí sem dám no :D těšte se špunti.. :D 2+ komentáře prosím ^_^ vděčná Misha <3 pod perexem.. :P

Záhadná nemoc 2

12. února 2013 v 18:58 | Misha |  Záhadná nemoc
Takže kapitolka číslo 2 :) ať se vám líbí a 2+ komentáře :) vím že sem chodíte miláčci :D Toplist vidí ;) takže pod perexem.. :)

Záhadná nemoc

11. února 2013 v 16:28 | Misha |  Záhadná nemoc
Caroline procházela opuštěnou školou. Měla za úkol zorganizovat další ročník miss Mystic Falls. Povzdechla si a vydala se najít sklenky. Výhoda toho, že škola je centrem dění, všechno bylo tam. Cestou přemýšlela nad Tylerem, nad Carol a nad Klausem. Ano, Klaus strašil v její mysli nejvíc. Věděla, že by ho měla nenávidět protože zabil Carol. A taky ho nenáviděla, ale jen jednou částí, druhá její část se snažila hledat důvody a asi ho i omluvit. Caroline zatřepala hlavou a se slovy " to je blbost" se snažila Klause vyhnat z mysli. Navíc začala mít žízeň, ne upíří svou oblíbenou B+ měla ráno, ale lidskou. Občas tohle mívala a považovala to za známku toho, že jí chybí její lidství. Neberte to zle, s upírstvím se sžila celkem dobře, mělo to pár svých výhod, ale tlukoucí srdce je tlukoucí srdce. Vzala tedy skleničku, napustila do ní vodu a zhluboka se napila. Okamžitě ji začalo pálit hrdlo, a jak železník putoval dál do žaludku, Caroline si přišla jako v jednom ohni. Odhodila sklenku a rukama si chytila krk. Jakoby to něčemu pomohlo.Náhlá slabost v kolenou ji donutila si kleknout a následně se svalit na zem jako pytel brambor.

Objednej si.

11. února 2013 v 16:05 | Misha
Zdar Děcka
Tak jo, že jste to vy, a že vás mám tak strašmile ráda, rozhodla jsem se, že budu psát povídky na přání. No, ovšem, milánkové, ale taky - všechno si z prstu nevycucám, takže po vás chci, aby jste si udali pár detajlů.

informace psané pod to/za to vám mohou pomoct, ale už nejsou povinné :)

Základní informace - povinné
Postavy
►Pohlaví + počet hlavních osob (Pipina x Pipínek? :D Klasika 1+1, nebo spešl přání? :D)
Jména: Uvést můžeš, nemusíš. (neuvedeš-li > nečekej, že se odovoláš na změny)
►Vztah: Uvést můžeš, nemusíš. (např.: Kdo, kde s kým, kolikrát ...)

Věk
No co k tomu. Hm. Pod 15 milánkové nejdu. Jinak to je na vás.

Rozšiřující informace - nepovinné
Postavy (povaha, popis, zvláštní - vyhřezlá ploténka, chybějící jedno oko, šest prstů na noze..)
Prostředí (město x vesnice, popř. stát.)
Událost (něco, co tam chcete zmínit, popř. od čeho se to má odvíjet)
Jakákoliv další blbovina co vás napadne..

Takže tak. Povídku vám napíšu tak brzo, jak to jenom půjde. Napsat ji není problém, klidně během večera (někdy zase ne, haha :D), ale než se pak třeba dostanu na blog - to už může být třeba i týden, takže musíte brát ohled.
To je z mé strany všechno. Tak se mějte. :)

Povídky

11. února 2013 v 15:36 | Misha